Schengen Vize Başvuru

Adını 1985’te Almanya, Fransa, Lüksemburg ve Belçika arasında serbest dolaşım anlaşmasının imzalandığı Lüksemburg kasabasından alan Schengen vizesi, Avrupa ülkelerinin büyük çoğunluğuna seyahat edebilmek için almak zorunda kalacağınız vizedir.

Daha Fazla

Amerika Vize Başvurusu

Amerika, artık en küçüklerimizin bile dilinde olan, 910 milyonluk nüfusuna rağmen geniş yüz ölçümü sayesinde insanların rahatlıkla yaşadığı ve iş imkanı sağladığı dünya devi bir ülkedir. 50 eyaletten oluşan federal anayasal bir cumhuriyettir.

Daha Fazla

İngiltere Vize Başvurusu

Kırmızı telefon kulübeleri, çift katlı otobüsleri, sayısız müzeleri, pubları ile ziyaretçilerin İngiltere’de ilk ziyaret noktalarıdır. Trafiğin soldan akmasından, elektrik şebekesine kadar pek çok noktası ülkemizden farklı olan İngiltere, oldukça ilgi çekici bir ülkedir.

Daha Fazla

Vize Başvuru Merkezi

7/24 hizmet politikası ile çalışmalarını sürdüren ve sürekli geri bildirim politikası ile müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler üreten Vize Aç Danışmanlık Merkezi 1993 yılından itibaren hizmet vermektedir. Son yıllarda Türkiye’de yabancı yatırımların artması ve yabancı çalışan sayısının artması ile de çalışmalarına hız katan vize danışmanlık merkezimiz Türkiye’deki yabancıların çalışma izni, oturma izni ve vatandaşlık işlemleri gibi tüm işlemlerini gerçekleştirme işlemlerine hız kazandırmış ve çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Bize Ulaşın

Vize danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

İletişim